Přihlášení do ResearcherID (RID) při zapomenutém heslu

V případě zapoměnutého hesla jděte na stránky researcherid.com zadejte e-mailovou adresu a potvrďte Send verification email.

Pokud využíváte více e-mailových účtu, je potřeba vyzkoušet všechny, dokud nebudete vědět, pod kterou jste se v minulosti zaregistrovali.
Pokud se Vám objeví červená hláška No account exists for the specified email address, je potřeba vyzkoušet jiný e-mail (pracovní, soukromý).

Úspěšní budete v případě, že se Vám zobrazí: Please check your email. An email with password reset instruction has been sent to a Vaš e-mail.

Pozor, je možné, že trvá, než Vám e-mail dorazí (je vhodné zkontrolovat, zda nespadl do spamu).

E-mail má v předmětu: ResearcherID password change request

Je potřeba dát Reset Password

A zvolit si nové heslo:

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků, z toho alespoň jedna číslice (0-9), velké písmeno abecedy (A-Z),  speciální znak (! @ # $ % ^ * ( ) ~ `{ } [ ] | \ & _). Příklad hesla: Slunicko3%.

Vyplňte vše potřebné, pokud jste něco neměli vyplněno při dávné registraci. Označené hvězdičkou je povinné. Adresu fakulty a svého pracoviště uvádějte v angličtině dle přílohy Opatření děkana č. 5/2018 (pokud odkaz již nefunguje, je možné, že došlo k aktualizaci (vznik, zánik, sloučení pracoviště) – dohledejte přímo na stránkách fakulty:  LF1|Úřední deska|Vnitřní předpisy|Opatření děkana a tajemnice). Zvolte si kontrolní otázku z nabízených. Verification number zvolte nějaké číslice. Pokud máte ve jméně diakritiku, je vhodné přidat varianty jméno pomocí Add v Other Names Used by You. Upozornění: Všechny údaje lze samozřejmě kdykoli v budoucnu ve svém profilu upravovat a měnit.

 

A zvolte Submit registration.

Až budete mít RID obnoven, přihlaste se do ORCIDu a propojte ResearcherID s ORCIDem.

 

Print Friendly