Thieme migruje na novou platformu

Od 1. března 2018 chystá vydavatelství Thieme spuštění nové platformy MedOne, na kterou bude mj. migrována také kolekce Thieme E-book Library, kterou má 1. lékařská fakulta UK a Všeobecná fakultní nemocnice v Praze předplacenou. Uživatelům nová platforma nabídne jednodušší přístup k titulům, jejich stahování a synchronizaci obsahu mezi počítačem a mobilními zařízeními. Současně bude k dispozici vyhledávání a možnost filtrovat výsledky.

Důležité upozornění: Bohužel stávající osobní účty migrovány nebudou. Pro uložení vlastních poznámek a záložek v sekci My Folder je proto potřeba volbou Export  (viz níže) stáhnout veškerý obsah před změnou platformy. Poté již nebude možné svou uloženou práci stáhnout či zobrazit.

Přístup do Thieme:  přímý přístup / vzdálený přístup

Přehled dostupných titulů od Thieme naleznete na Portálu e-knih UK.