Zkušební přístup: JoVE Science Education Chemistry

Využijte volný přístup do nové chemické sekce databáze vzdělávacích videí JoVE Science Education.

JoVE Science Education je databází videí věnovaných výuce laboratorních základů prostřednictvím jednoduchých, snadno pochopitelných videoukázek. Databáze je užitečná nejen pro vysokoškoláky a postgraduální studenty, ale také jako podpora pro vyučující. Nová chemická sekce, která je nyní pro vyzkoušení volně dostupná, je rozdělena do tří sad tutoriálů:

• Essentials of General Chemistry – zaměřuje se na základy chemických laboratorních technik, představuje běžně používané nástroje a vybavení a prozkoumává základní metodologii;
  • Essentials of Organic Chemistry – přibližuje techniky a procedury běžně používané v organické chemii;
  • Essentials of Analytical Chemistry – se zaměřuje na kvantitativní analýzu.

Přístup: volný přístup

Přístup zajištěn: databáze je volně dostupná odkudkoliv do 9. května 2016